Jonas Brothers Türkiye |2009| ©
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers Türkiye |2009| ©Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. 01 Ocak 1970
Mesaj Sayınız : 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
JonasBrothers Fan Sitemize Hoşgeldiniz

POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!"

2 posters
YazarMesaj
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1013

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Imgleft5000/5000POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Emptybarbleue  (5000/5000)
POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Empty
MesajKonu: POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!"   POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Icon_minitimePerş. 28 Ocak 2010, 13:40

Bazı Jonas Dedikodularını Düzeltiyoruz!

Merhaba Millet!

Bugün sizin için birçok Jonas Brothers haberimiz var, bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve öğrenin!

Birkaç hafta önce, bir Jonas'ın Teksas'ta bir mücevherat dükkanında görüldüğüyle ilgili dedikodularla doldu. Görgü tanıkları sözde Jonas çocuklarını orada anneleriyle birlikte görmüşler. Kevin'in sevgilisi Danielle'e nişan yüzüğü aldığı dedikoduları çıkana kadar bu dedikodular uzun sürmemişti.

Tabii ki biz bunu aşağıda vermek zorundaydık ve karar...

Eh çok fazla değil!

İşte çocukların kendi ağızlarından gerçekler!

Kevin: Hayır, yüzük alışverişi yapmıyorduk.

Nick: Hatta annemizde orada değildi.

Kevin: Eğer resimlere bakarsanız, dükkanda bizimle kimsenin olmadığını göreceksiniz.

Joe: Alışveriş merkezinde alışveriş yapıyorduk, noel alışverişi yapıyorduk ve David Yurman'ı severiz, David Yurman eserleri ve yepyeni mücevherler sadece ortaya çıktılar ve biz aynen böyleydik, "Oh, hadi oraya girelim." Dalga geçiyorduk, "İçimizden birisi yüzük alışverişi yapacak." diyorduk.

Nick: Bence halamız, aslında, çok eğlenceliydi çünkü o orada bizimleydi ve biz bir çift için alışveriş yapıyorduk ama sadece eğlence içindi, halamız o yüzüğe baktı ve o KOCAMAN yüzüğü aldı...

Kevin: Bunun gibi büyüktü! [Parmaklarının dışını tutuyor]

Joe: Halamız onu havaya kaldırdı, camda birçok hayran ve Kevin'in arkasında da halam vardı ve ben aynen böyle oldum [ağzını açıyor ve ellerini yanaklarına koyuyor] "Aahhh!! Hayyııırrr!! Bu çok fecii! İndir onu!"

Kevin: Herneyse onu aldık, saklandık ve arka odaya gittik çünkü ailemiz için gizli hediyelerimizin yayınlanmasını istemiyorduk.

Nick: Birçok dedikodu çıktı. Bunlar çok komik.

Kevin: Evet, hep aynı şeyler...

Nick: Ben şöyleydim, "Bu benim en sevdiğim dedikodu."

Kevin: Hayır, annemizi orada olduğu ve...

Nick: Tıpkı şöyleydim, "Kevin, nişanlandığını bana söylediğin için teşekkürler! Dükkanda ben de seninleydim!"

Kevin: Babam bana şöyle dedi, gerçekten şöyle söyledi, "Bilmem gereken birşeyler mi var Kevin?" Ben de , "Baba, ciddi misin? Tıpkı, hadi ama!" Yani çok eğlenceliydi.

Kaynak: Popstar!
ßusyJJ'onas.
Fan
Fan
ßusyJJ'onas.

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 193
<b>Lakap</b> Lakap : ßusyJ.

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Imgleft0/0POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Emptybarbleue  (0/0)
POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Empty
MesajKonu: Geri: POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!"   POPSTAR! MAGAZİN: "BAZI JONAS DEDİKODULARINI DÜZELTİYORUZ!" Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 12:34

Eski bir haber evet hatırlıyorum bunu :)
Paylaşım için sağol :)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joe Jonas'ın Enleri
» Joe Jonas'la Aşk
» Joe Jonas'a Takıntılımısın
» Joe Jonas Hakkında
» Nick Jonas'La Aşk