Jonas Brothers Türkiye |2009| ©
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers Türkiye |2009| ©Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. 01 Ocak 1970
Mesaj Sayınız : 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
JonasBrothers Fan Sitemize Hoşgeldiniz

Ne Kadar Şirinsin.......<3

5 posters
YazarMesaj
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1013

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Imgleft5000/5000Ne Kadar Şirinsin.......<3 Emptybarbleue  (5000/5000)
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Empty
MesajKonu: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010, 16:37

Ne kadar şirinsin? 1 den 10'a kadar nasıl derecelendirirdin?
Nick: Eksi 500.
Joe: 6 derdim.
Kevin: Evet,6.

Bir kızda en sevdiğiniz göz rengi nedir?
Joe: Mavi. Çünkü kızları bazen göz renginden tanıyabilirsiniz. Mavinin ince bir gölgesi vardır ve çok güzeldir.

Şimdiye kadar annenin önünde bir kızı öptün mü veya öper miydin?
Nick: Ben sevginin umumi gösterilmesiden yana değilim.
Joe: Bence el ele tutuşmak tamam, ama annenin yanında öpüşmek bir bakıma, bilmiyorum.. Sen yapar mıydın?!

Jonas Kardeşler, "Bir hayranla evleneceğiz!" diyorlar.
Evet, hayaller gerçek olabilir.

Myspace sayfalarındaki yeni blogda, JB aşk hayatlarından ve en büyük hayranlarıyla evlenebilecek olmalarınınn tamamen mümkün olduğundan bahsediyorlar. Um, merhaba? Size numaramızı verebilir miyiz?

Üç Jonas da "Evet, biz şimdiden hayranlarla veya ünlü olmayan kızlarla çıktık." diyor. "Gerçekten, hayatını bizim en iyi hayranımız olmak için harcamış kızlardan hoşlanıyoruz."

Jonaslar "Russell Brand Komikti!" Diyor.

Jonas Brothers herhangi bir şekilde daha tatlı olabilir miydi? Hiç sanmıyorum.
MTV VMA pazar şovu sunucusu Russel Brand onların bekaret yüzükleriyle dalga geçti ama onlar hala bu adamın komiklik kargaşası olduğunu söylüyorlar.

Nick BBC'ye "Bence iyi iş çıkardı," diyor."Biz onu Conan O'Brien da gördük ve eğlenceli olduğunu düşündük."
Azgın yüzük şakalarına gelince.Nick ekliyor,"Bizce onun, bizim centilmen olduğumuzu kabul etmesi havalı birşey."

Wow. Bağışlayıcı delikanlılar hakkında konuş..Yani..adamlar.(VMA de bize atılan tüm ingiliz aksan zımbırtısından özür dileriz.)
Sence JB cana yakın mı?
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Imgleft5000/5000Ne Kadar Şirinsin.......<3 Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010, 16:39

Demek ki birazda olsa şansımız var... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Üç Jonas da "Evet, biz şimdiden hayranlarla veya ünlü olmayan kızlarla çıktık." diyor. "Gerçekten, hayatını bizim en iyi hayranımız olmak için harcamış kızlardan hoşlanıyoruz."

en iyi hayranınız olmaya tabiki çalışıyorummmmm..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Imgleft2500/5000Ne Kadar Şirinsin.......<3 Emptybarbleue  (2500/5000)
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010, 20:12

Şansımız olmasına sevindim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.kristenstewart-fan1.1talk.net
SenaJonas
Fan
Fan
SenaJonas

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 254
<b>Lakap</b> Lakap : Mrs. President

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Imgleft0/0Ne Kadar Şirinsin.......<3 Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 18:22

OMG! Yaşasın ayy Joe <3 Very Happy

En iyi hayran tbikii olduğumu düşünüyorum ama daha da çok olucam xD
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 18:50

bak sena gebertirim seni haberin olsunnnnn...... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Aşkıma sırnaşmaaaaaaaa..................... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SenaJonas
Fan
Fan
SenaJonas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Ne Kadar Şirinsin.......<3 Imgleft0/0Ne Kadar Şirinsin.......<3 Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 20:17

O benimde aşkım bi kere [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sırnaşırım sırnaşmam bitanem o bnm
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 21:05

sen öyle sannnnn......... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] .... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SenaJonas
Fan
Fan
SenaJonas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 21:30

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 896
<b>Lakap</b> Lakap : Sue,Süğde,Süü

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 22:18

SenaJonas demiş ki:

Sırf Nick'm için gece gündüz ağlayıp ölmeyi düşünen biri olarak en iyi hayran olup olamadığımı bilmiyorum..... :)
Ama çakma fanlardan olmadığım kesin. ;)
https://jobrosturkey.yetkin-forum.com
SenaJonas
Fan
Fan
SenaJonas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 13:07

Nicoline.* demiş ki:
SenaJonas demiş ki:

Sırf Nick'm için gece gündüz ağlayıp ölmeyi düşünen biri olarak en iyi hayran olup olamadığımı bilmiyorum..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama çakma fanlardan olmadığım kesin. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sana katılıyorum.Bütün gün ağlıyorum.joe'nun şuan sevgilisi olmadığı biliniyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama ben birden ya olursa düşüncesine kapılıp ağlamaya başlıyorum

NoT:Bahar'ımm bence kavga etmeyelim eminim Joe bütün fanlarını eşit seviyordur.Ve ikimizde en büyük fanlarıyızdır.O yüzden ikimizin Joe'si olsun şuan onu paylaşmak çok zor geliyor ama seninle aramı bozmak istemiyorum (:
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 17:13

canım bende senle aramı bozmak istemem....Ama olaya kendi açımdan baktığımda onun düşünmeye başladığım da ne ödev aklıma geliyor ne SBS... hayatıma amerikada devam ettirmek istiyorum çünkü onu görme şansım çook az da olsa artıyor
eğer büyük fanlarından olduğumuzu düşünmeseydik onlara karşılıksız olduğunu düşündüğümüz bir olayın içine girmezdik..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ILOVEYOUJONASBROTHERS
SenaJonas
Fan
Fan
SenaJonas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 19:54

jonasbrothers demiş ki:
canım bende senle aramı bozmak istemem....Ama olaya kendi açımdan baktığımda onun düşünmeye başladığım da ne ödev aklıma geliyor ne SBS... hayatıma amerikada devam ettirmek istiyorum çünkü onu görme şansım çook az da olsa artıyor
eğer büyük fanlarından olduğumuzu düşünmeseydik onlara karşılıksız olduğunu düşündüğümüz bir olayın içine girmezdik..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ILOVEYOUJONASBROTHERS

Aynen bnm gibi bende öleyim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sbs fln hiç birini tınlamıyorum
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 896
<b>Lakap</b> Lakap : Sue,Süğde,Süü

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 21:22

Neyse konumuz gittikçe uzaklaşıyor. :) Daha fazla uzatmayalım. :)
https://jobrosturkey.yetkin-forum.com
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 21:32

bencede sohbete döndü konuuu...... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ßusyJJ'onas.
Fan
Fan
ßusyJJ'onas.

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 193
<b>Lakap</b> Lakap : ßusyJ.

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Ne Kadar Şirinsin.......<3   Ne Kadar Şirinsin.......<3 Icon_minitimeCuma 16 Tem. 2010, 12:26

O hayranlardan biri olmak en büyük hayalim Joe için (:
Artık alıştım Joe nun sevgililerine...
Ama eminim ben 1 yıl sonra LA e gittiğimde onunla karşılaşıcam..
Keşke açsamda görse kalbim sadece onun (:

Teşekkürler..

Ne Kadar Şirinsin.......<3
1 sayfadaki 1 sayfası