Jonas Brothers Türkiye |2009| ©
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
En geniş Jonas Brothers Fan TR ailesine hoşgeldiniz... (:

JB sevginizi paylaşmak ve daha kaliteli bir hizmet almak için lütfen Üye Olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers Türkiye |2009| ©Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. 01 Ocak 1970
Mesaj Sayınız : 4

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
JonasBrothers Fan Sitemize Hoşgeldiniz

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 896
<b>Lakap</b> Lakap : Sue,Süğde,Süü

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Imgleft5000/5000Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Emptybarbleue  (5000/5000)
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Empty
MesajKonu: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeSalı 15 Ara. 2009, 18:47

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 12024643
Emily Browning:Hayallerine kavuşmaya çalışan ve sonunda şanslı olmaya başlayan bir kız.Başına geleceklerden tamamen habersiz..Şarkı söylemeyi çok seviyor. (ben)

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 2277723189_73f3a0bd37
Nick Jonas: Jonas brothers üyesi ve grurubn en küçüğü.Selena va Miley ile çıkmış.Utangaç ama sevdiklerine karşı çok konuşkan ve sıcakkanlı.

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Yabanci-Unluler-1249570283-Selena-Gomez
Selena Gomez: Zamanında Nick'i çok sevmiş ancak şu anda çok yakın arkadaşlar.Gelecekte Emily'nin en yakın arkadaşı olacak.İyi kalpli,güler yüzlü biri.Oyunculuğu çok seviyor ve sesi çok güzel (nagehan)

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Kevin_and_joe_jonas
Joe Jonas - Kevin Jonas :Diğer JB üyeleri.

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Miley_cyrus-gal-teen_choice
Miley Cyrus: İyi ve güzel bir kız.Nick'le çıkmış.Ve hala onu çok seviyor.Zaman zaman kendini beğenmiş biri olabiliyor ve Emily'e gerçekten gıcık oluyor. (duygu)

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Demi+2
Demi Lovato: Biraz saf,her zaman arkadaşlarını düşünen bir kız.Sesi çook güzel..Selena'nın en yakın arkadaşı ve gün geçtikçe Emily'nin de en yakın arkadaşı olacak. (Asude)

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Taylor-swift-b03
Taylor Swift:Saf,genelde herkesten uzak bir kız.Emily öğrenci değişim programıyla Amerika'ya onun ailesinin yanına geliyor. Sesi çok güzel..Joe'ya deli gibi aşık ama Joe ona umursamaz davranıyor.. (hazal)

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 02_dakota_fanning
Dakota Fanning:Taylor'ın ablası.22 yaşlarında.Çok sade ve güzel bir sarışın.Tek kötü yanı lens kullanması.. (İrem)

Not:Hiç bir fan alınmasın (özellikle Miley'ciler) sadece bir senaryo ve bunları gerçekten öyle düşündüğüm için yazmıyorum.Senaryoma uygun olsun diye böyle şeyler uyduruyorum.Sen Miley'i neden kötü bi kız yapıyorsun diye beni dışlamayın sonra.. Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 609911

Not2:Bölümlerde konuk oyuncular olabilir bölüm başlarında konuk oyuncular belirtilecek :)

1.Bölüm - Şanstan bir haber... (Emily'nin dilinden)
Daha düne kadar şanstan haberim bile yoktu.Oysa şimdi elimde Amerika'ya bir bilet..Hem de dönüşü tam 1 ay sonra olan bir bilet!

Annem: Emily?Haydi tatlım eve gidelim :) :) Daha hazırlanacak çok şey var ;)
Ben: :suspect:
Annem: Emily.? Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 609911
Ben: Ne yani şimdi..Bitti mi?Ben...Sorun çıkmadı öyle mi??
Annem: (yavaşça gülerek)Hayır tatlım haydi gidelim..Güzel kızmın hazırlanması lazım Very Happy
Ben: :love001:

[Eve varınca]

Annem: Oraya gidince ne olursa olsun ara.Sonuçta kimin,hangi ailenin yanına gitmek üzere olduğunu az çok biliyoruz.Ve gayet iyi bir aileye benziyorlar..
Ben: Evet.Özellikle Taylor'la çok iyi anlaşacağız gibime geliyor.. :)
Annem: :roll:
Ben: N'oldu?? :S
Annem: Şimdi sen benden 1 ay uzak mı kalacaksın?
Ben: :Kop002:
Bunun üzerine annem de gülmeye başladı Very Happy

Alacağım en önemli şeyler belliydi...
2JB t-shirtüm
1JB çantam - üzerinde nick jonaslı 5 tane plaket ve rozet.

Evet sevgili günlük...Hayallerimin başladığı yere,onları gerçekleştirmeye gidiyorum.Kimbilir şanstan bir haber olan ben bakarsın orada yaşayacklarımdan sonra dünyanın en şanslı kızı olurum... :) İyi geceler.. :)

[Sabaha karşı 04.00] ALARM ÇALAR!

1.Bölüm -devam-
İşte vakit gelmişti.O kadar heyecanlıydım ki..Kendime de hayret ediyordum doğrusu.Onca şeyden sonra kaygılandığım tek şey onca saat uçakta tek başıma olacağımı.Y.h bana..Gerçekten y.h Çok Mutlu

[Uçakta]

Sevgili günlük şu anda sana bunları uçakta yazıyorum.Uçak havalanalı yaklaşık 1 saat oldu.En üzücü şey annemden ayrılmaktı..

Vay canına.Gezeceğim,göreceğim,yaşayacaüğım o kadar çok şey var ki.Hayallerimin gerçek olmayacağını düşünürdüm.Hiç bir zaman gerçek olamayacağını düşündüğüm şey sonunda oluyor...Ben New York'a gidiyorum..Hem de bir aylığına!! Şimdi izin verirsen sevgili günlük Bunları rüya görerek canlandırmak istiyorum Gülümseme İyi uykularr Gülümseme

Gözlerimi açtığımda henüz inmemiştik.Tüm yorgunluğum ve uykusuzluğumu geride bırakmıştım..Pilot üstünden geçtiğimiz şehirleri her söyleyişinde kalbim biraz daha hızlanıyordu.Sanki ağzımı açsam kalp atışımın hızı ağzımdan ses olarak çıkacaktı.

Sonunda pilot "Midtown Skyport New York, NY 10010, USA'ye iniş yapmak üzereyiz" demişti.İşte ondan sonra zamanın nasıl akıp geçtiğini bile anlamadan bir ay boyunca yanlarında kalacağım ailenin kucağında buldum kendimi..Taylor çok mutluydu. Gülümseme Benden 4 yaş büyüktü.Yani Nick'mle aynı yaştaydı.Ah o yaşta olmak için neler vermezdim.. Gülümseme Ablası ise 19 yaşında Gülümseme Dakota..O kadar güzel bir kız ki..

Beni eve götürdüklerinde herşey harikaydı.Beni daha da mutlu eden şey ise evde bir erkeğin olmaması Çok Mutlu Evet Taylor'ın anne ve babası ayrıymış.Ve abla-kardeş onlar anneleriyle yaşıyorlar..Bunu anlattıktan sonra da ekledi...

Taylor:Babam Jonas Brothers'ın söz yazarı..O kadar çok birlikte vakit geçiriyorlar ki..Bizimle görüşecek fırsatları kalmıyor.Ha bu arda Jonas Brothers...
Ben: Ben....Onların....Kim olduklarını biliyorum..... Şaşırmak Şaşırmak Şaşırmak
Taylor:Bu kadar sevineceğini ve şaşıracağını düşünmemiştim Kahkaha İstersen yarın onlarla vakit geçirebiliriz.
Ben:Sen...Ciddi olamazsın!!!

Anında kendimi boynuna atmıştım..Gelir gelmez bu kadar heyecan bana yetmişti de artmıştı..Şanstan bir haber Emily sonunda yollara düştü Çok Mutlu

Acaba şimdi neler olacak.Yarın mükemmel olmalıyım.. Gülümseme Jonas Brothers! Nick Jonas! ve ben.....ahh.İnanamıyorum..i-na-na-mı-yo-rum!!

En son Nicoline.* tarafından Paz 17 Ocak 2010, 22:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
https://jobrosturkey.yetkin-forum.com
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1013

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Imgleft5000/5000Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Emptybarbleue  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeSalı 15 Ara. 2009, 19:59

harika devamını dört gözle bekliyorum
aynı şeyleri düşünürdüm sonunda ama joe için düşünürdümm Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 720601
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeSalı 15 Ara. 2009, 21:04

Aslında başka sitelerde koyuyorum bunu yani 9.bölüme kadar hazır bu hikaye Very Happy O yüzden yorum beklemeden devam edeceğim :)

2.Bölüm
Sabah nasıl uyandığımı bilemiyorum ama henüz buradaki saate alışamamıştımBüyük ihtimalle 8-9 falandı..Uyanıp hazırlanmamızla kendimizi koccaman bir arabada bulmamız bir oldu.Taylor biraz huzursuzdu..Nedenini soramayacak kadar heyecanlıydım..Hatta ağlamak üzereydim..Bunu Taylor'da fark etmiş olmalı ki yol boyunca "Merak etme..Seni severler" , "Ben de ilk gittiğimde aynı şeyi yaşamıştım" deyip durdu.

Yaklaşık 2 saatlik bir yol boyunca sonunda New Jersey'deki o koca ama daha çok depo dairesini hatırlatan dış görünümlü binaya vardık.Üzerimde beyaz kısa kollu bir elbise vardı.Kolları kısa ve dökülüyordu.Elbisenin geri kalan kısmı kot elbise gibiydi.Göğsümün biraz altında duran büyük kahverengi kemer elbiseyi tam anlamıyla tamamlıyordu ve kemerden sonrası dizimin 4-5 parmak üstüne doğru uzanıyordu..Saçlarım her zamanki gibi fönlü gibi duruyordu tek farkı aralarına serpiştirilmiş ufak örgülerdi.Benim bile tanıyamadığım bu bedeni içeriye sokmam yanlızca 2 dakikamı almıştı..

İçeri girdiğimde Taylor bana "Biraz beni bekleyebilir misin?" diye sordu. "Birazcık dikilmenin bir sakıncası olmaz değil mi? Very Happy" cevabını verdikten sonra olduğum yerde oraları süzmeye başladım.Önümde kocaman depo malzemeleri vardı.Sağında ve solunda ikişer tane koridor onların yanlarında birer koridor daha vardı. Burada nasıl kaybolmuyorlardı???Ah hadi ama..Gerçekten bir depo binasından farkı yoktu buranın..Yerleri incelerken attığım bir adım biriyle çarpışmama yol açmıştı.

"Ah şey pardon ben.."
"Sorun değil..Gerçekten.."
Ve ardından büyük sessizlik.Ta ta ta taaaam..Karşımdaki ve az önce üstüne çıkmış olduğum kişi Nick Jonas'ın ta kendisiydi..Kızarmış olduğumu fark etmeliydi..Ben bile fark etmiştim..Kulaklarım alev alev olmuştu..Beni süzdüğünü fark ettim..Ahh bunun hayal ürünü olmadığını düşünmek istiyorum! Nick Jonas gerçekten beni süzmüş müydü?Yoksa beynimin oynadığı küçük oyunlardan farksız bir şey miydi bu da??

"Sen....Nick Jonas.."
"Ve sen de?"
"Emily...Emily Browning.."
"Tanıştığmıza memnun oldum.."

Yüzündeki o sıcacık gülümseme..Gerçekten samimi..ve sanal alemde gördüğümden daha farklı bir mimik tarzı..Biraz utanmış bakış açısı ve oradan hızlı adımlarla uzaklaşışı...Orada ole kalmıştım.

"Emily?" Taylor'ın yüz ifadesi gerçekten çok endişeliydi.. "Emily iyi misin bir şey mi oldu?"
"Az önce Nick Jonas'ı ezdim" Taylor endişeli yüz ifadesinden kurtulmuş gibi görünmüyordu.Tek kaşını kaldırdı ve "ha?" dedi.
"Hayır ciddiyim.Resmen üstüne çıktım!Ah ne kadar ap.talım!!"
Taylor hala aynı yüz ifadesiyle "Şu anda araba çarpmıştan bir farkın yok!" dedi ve çantasından oraya nasıl sığdığını bile anlamadığım büyüklükte bir aynı çıkardı..

Suratım..Bembeyazdı.Yanlızca yanaklarım kırmızıydı.Şaka yapmıyorum.Cidden KIRMIZI...Gözlerim faltaşı gibi açılmıştı,zaten iri olan gözbebeklerim iyice irileşmişti..Ama suratımda alaycı ve gayet şımarık küçük bir gülümseme vardı.

Bu sa.lak görünüşümden kurtulur kurtulmaz Taylor beni çekiştirerek uzun bir koridorda yürümüye başladı.Sonunda vardığımız nokta HARİKAYDI!Büyük bir sahne..Ama yerden 4-5cm. falan yüksek..

"Burası onların her konserden önce prova yaptıkları yer.Burada konser vermiyorlar merak etme.."
"Verseler şaşardım!"

Sonra beni tekrar çekiştirerek sahneye çok yakn ve küçük bir alan bile olsa bana kafeyi hatırlatan bir yere ilerledi.Kafe derken aynı yerden bahsediyorum.Ufak kafelerde bulunan soğutuculu vitrinlerden vardı.Ve önünde kırmızı-gri bir masayla artık koltuk mu sandalye mi karar vermediğim bir şey..Taylor oraya yayılınca bende masaya zıpladım..

3.Bölüm - Taylor

"Taylor?"
"Selam baba :)"

Bu selam pek de içten değildi.Nedenini daha sonra soracaktım.Ama gözüm sahneye takılmış bir halde duruyordum.Nick sahnenin ortasında elinde koca bir pet şişe suyla oturuyordu.Yanında da annesi vardı ve onunla konuşuyordu.Annesi yanından ayrılınca kafasını kaldırmıştı ve o an göz göze gelmiştik.

İ-na-na-mı-yor-dum!! Bana gülümsemişti! Ahh.. Küçük bir şeyi bu kadar abartamazdım herhalde.Dostça bir gülümsemeden çıkarabileceklerimi düşünse suratıma bile bakmazdı herhalde!

O utançla kafamı eğdim.Nick'in hala bana baktığını hissettiğime yemin edebilirim!!!

"Taylor?Babana verdiğin cevap...."
"Sanki biraz soğuktu değil mi?"
"Şey..Karışmak gibi olmasın ama..Evet."
"Eğer babanı anneni aldatırken yakalasaydın eminim en de öyle olurdun.."

Şok olmuştum.Bunun nasıl bir etki yaratabilecceğini tahmin edebiliyordum.Benim de annem ve babam ayrıydı eğer sebebinin babamın annemi aldatmış olması olsaydı herhalde babamla ömür boyu konuşmazdım...

"Şey..Ben..Gerçekten üzgünüm."
"Hey.Nereden bilebilirdin ki? Sorun değil :)"

Ardından sonunda adını da öğrendiğim babası Chace yanımıza doğru yaklaştı.

"Eee kızlar?Nasılsınız bakalım? :) Buraya uyum sağlayabildin mi Emily?"
"Evet,kesinlikle. :) Teşekkürler.. :)"
"Tammam..Öyleysee.Şimdilik gidiyorum. :)"

"Tay?"
Okumaya çalıştığı dergiden kafasını kaldırmadan; "Hıh?"
"Buraya hergün gelme ihtimalimiz ne kadar?"
Sonunda kafasını kaldırmıştı.Sanki biraz hüzünlenmiş gibi düşünmeye başladı.Sanki söylemek istediği şeyi söylemek ile söylememek arasında kalmıştı.

"Eğer babamla kalırsak..."
2.bir şok daha!Bir güne bu kadar şo kyeterli bence!
"B-bir dakika..Benim için buna rağzı olur musun?"
"Neden olmasın.. :)"
Yanlızca iki gündürtanıdığım birinden bu kadar iyilik ve şok dalgası yetmez mi? Very Happy

Akşam arabaya yani şu kocccaman arabaya demek istemiştim; bindik ve Taylorlara gittik.Eşyalarımızı aldıktan sonra annesi bayan Waldrof ile vedalaştık.Arkamızdan Kevin delisi Dakota'nın koşuşu da cabası! Very Happy

Eve gelince babasının gerçekten muhteşem bir zevke sahip olduğunu öğrenmiş oldum!Bekar evine göre gayet düzenli olmasının yanında, eşyalar da çok güzel bir zevke göre döşenmişti.Üç katlı fakat ufak tefek bir yerdi.Taylor'ın odasında iki tane yan yana duran yatak vardı.İki yatağın arasında bir komidin duruyordu.

Duvara dayalı bir çalışma masasının üzerinde Taylor'ın çeşitli resimleri ve kişisel eşyalarının yanı sıra; bir de laptop bulunuyordu.Odası muhteşemdi! Dakota'nın odası daha çok kendini yansıtan çıldın fakat canlı renklerle düzenlenmişti.

Kız kıza bir pijama partisi vermeye karar verdiğimiz için hemen köpekli terliklerimizle, pembe tavşanlı pijamalarımızı giydik.Jonas Brothers'tan oluşan bir CD yi de laptopa taktık mı?! Tamamdııır!Biz o sırada koparken kapımız çalındı....

En son Caroline Jonas. # tarafından C.tesi 19 Ara. 2009, 21:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeÇarş. 16 Ara. 2009, 17:31

devammmmm Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 844784 Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 304935
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Imgleft2500/5000Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Emptybarbleue  (2500/5000)
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeC.tesi 19 Ara. 2009, 17:40

süper olmuş devammm Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 59497 Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 376381
http://www.kristenstewart-fan1.1talk.net
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeC.tesi 19 Ara. 2009, 21:28

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 10p

4.Bölüm - Bir Şok Daha!

Biz pijamalarımızla koparken birden kapı çalındı..

Bu kadar rezillik olamazdı!Üzerimizdeki pembiş pijamalarımız ayağımızdaki köpekli terliklerimizle kapıyı açtığımızda gördüğümüz manzara,ikimizin de suratının kıpkırmızı olmasını sağlamıştı.Utanç verici!Felakett!!

"Şey..Biz her hafta uğrarız buraya...Bay Swift'le vakit geçiririz.Siz de bize katılmak ister misiniz diyecektik ama..Sanırım müsait değilsiniz..."

Yanlış anlamayın.Bu kadar ciddi konuşmuş olmasının sebebi kendini gülmemek için zor tutan kıpkırmızı bir Nick olmasıydı!Yanında da Kevin ve Joe vardı.

Bizi nedense bir gülme almıştı...Artık bizim gülmemizden cesaretlenen kardeşler de gülmeye başlamışlardı..

"E siz eğlenmeye filmi koymadan başlamışsınız" Bay Swift araya dalmıştı da bizi o durumdan kurtarmıştı. "Taylor bence siz üzerinize -DAHA AZ KOMİK- olan bir şeyler giyin de yanımıza gelin.. Film birazdan başlayacak.." Arkasını dönüp giderken "Joe sen mısırları patlatırsın" diye seslenmeyi de ihmal etmemişti..

"Çak bi' beşlik!"
"Hahahaa..Rezil olmanında ötesindeyiz kanka" Cümleme ben bile gülmüştüm.. Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 609911
Sanki 007 Emily-Taylor'mışız gibi sırt sırta vermiş birbirimize artistik bakışlar atıyorduk..O anımız tam fotoğraflıktı..

Daha normal (!) pijamalarımızı - aslında ben resmen pijama değil siyah eşofman üstüne beyaz kırmızı parlak mickey mouse lu bir t-shirt giymiştim - üzerimize geçirdik...Koltukta erlerimizi alıp elimize de yastıklarımızı tutuşturunca hangi filmi izleyeceğimize karar vermeye çalıştık.

Sonuçta oy birliği ile REsident Evil seçildi.Sonuçtan pek de memnun değildim çünkü böyle filmler beni gerçekten korkuturdu.Yani...Hoşlandığım çocuğun (artık ona böyle hitab etmek sanki daha yakınmışız gibi bir his uyandırıyor) önünde tir tir titreyip suratım yastığı kapamam pek hoş olmaz öyle değil mi?

Bir yanımda Nick (şok,şok,şok) diğer yanımda ise Taylor oturuyordu.Joe Taylor'ın yanında yerdeydi.Bay Swift (Acaba sadece Chace demem uygun olur mu?) in yanında Dakota oturuyordu.Kevin henüz gelmemişti muhtemelen Joe'nun mutfakta bıraktığı kasırga etkisini düzeltmeye çalışıyordu...

Sonunda filmi başlattık..

Gerisi; Filmi hatırlamıyorum bile!Hadi ama! Yanımda bildiğimiz Nick Jonas oturuyor..Arada bana mısır uzatıyor ve benim filmi izlemem bekleniyor!Yapmayın.Rüyanızda bile göremezsiniz bu durumu!Zaten arada olan olay tam bir film sahnesiydi..Mısırları alırken elimiz birbirine çarpasın mı? Alır mı beni yine aptal bir gülme..Ne zaman akıllanacağım sanki..Şurada filmlerdeki gibi bir olay gerçekleşmiş biz karşılıklı gülüyoruz..Asıl bu duruma gülünür..

Film bitince oturup şişe çevirmece oynamaya başladık.Bay Swift bu konularda bayağı iyi anlaşılan.Sıra Taylor'a gelmişti.Şişenin soran ucu Taylor'da cevaplayan ucu ise Nick'teydi..

"Doğruluk mu Cesaret mi?"
[/center]
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Imgleft2500/5000Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Emptybarbleue  (2500/5000)
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeC.tesi 19 Ara. 2009, 22:28

ay!gerçekten muhteşem olmuş Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 304935 .hele ellerin değme sahnesi muhteşemdi. Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 59497 son sahneden sonra biraz tahmin yürütmeye başladım Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 402936
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 15:24

lütfenn böyle heyecanlı yerlerde kesmeeee Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 304935 çook merak ediyorummm Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 720601
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 19:32

5.Bölüm - Yeni Aşk

"Immm..Cesareti seçmek istiyorum.. Very Happy"
Nick cesareti seçmişti.Taylor'ın ne soracağını merak ediyorum.Daha doğrusu; Ne yaptıracağını demeliyim.. :)

Balkondan bağırması mı? Yoksa daha kötüsü sokağa çıkmasını isteyip hayranları tarafından ezilmesini izlemek mi??

"Emily'i öp..Hemde dudağından.."
İkimiz de ağzımız açık kalmıştık!Ney apmaya çalışıyordu bu kız?!Ona öyle kızmıştım ki..!

Ve bir anda o sıcak duygu..Onun da şaşırmış olması ve itiraz ediyor olması gerekemez miydi sanki?!? Neden bana bunu yaşatıyordu?

Rahatlatıcı sakinleştirici gibi...İnanamıyordum.Bir anda bütün kızgınlığım uçup gitmişti..Yk olmuştu..Kollarındaydım..Neden bırakmıyordu?Neden???Bu sadece bir görevdi ve göz açıp kapayıncaya kadar,hatta hiç fark etmemişim gibi olmalıydı..Bu değil..Bu kadar değil...

Ve bana baktı...Uzun uzun bakıyordu..Bakmaya devam ediyordu...Daha demin ne olmuştu?Gerçekten Nick Jonas'la öpüşmüş müydüm?!Evet..Bu kadarı tesadüf olamazdı!Bu bir görev bahanesi değildi...Arzuladığını anlamıştım! Bunu bana bir şekilde anlatıp,beni ikna ettirmişti buna..

Peki ya şimdi?Şimdi ne olacaktı?Ne yapmalıydım.?Ne tepki vermeliydim?Biz sevgili miydik?Yoksa bir gecelik gönül eğlencesi diye mi öpmüşü beni o kadar uzun uza diye?

O şokla,şaşkınlıkla ve UTANÇLA kalkıp odaya gittim.Kapımı kapattım ve haykıra haykıra ağlamaya başladım..Sesimi duymasınlar diye yastğı ağzıma bastırmıştım..Kapının yanındaydım.Birinin kapıya yaklaştığını duydum.Bir an için susup delikten baktım..

Nick...Bu Nick'ti.Kapıyı açamazdım.Ona ne diyecektim??"Git" dedim.."Git.Uzaklaş ki sana bir cümle kurmak zorunda kalmayayım" İçimden haykırıyordum..

Ya da belki de şu cümleden korkuyordum "Beni ciddiye almamışsındır umarım.Sadece oyun içindi..." İşte bu cümle.Bu cümle hayatıma son vermemi sağlayabilirdi.Komaya girmemi sağlayabilirdi!Derin bir nefes aldım..Gitmişti.Sokak kapısının da kapandığını duydum..

"Emily?Gelebilir miyim?" Bu Taylor'dı..
Kapıyı açtım.
"Aman Tanrım!Şu haline bak?Sanki Nick Jonas değil en nefret ettiğin kişi seni "arzulayarak" öpmüş gibisin!" arzulyarak kısmını tırnak içine almış gibiydi..Bu herhalde onun bunu sadece oyun için yapmadığını falan ima ediyordu..

"Ben...Ben ne yapacağımı bilemedimm..." "Taylor ben n'apıcam?Ya sadece cesaret dediğindense.?"

"Emily o olayı uzaktan görmüş olsaydın kesinlikle Nick'in sevgilisiyle öpüştüğünü falan sanırdın!"
Yorgun olduğumu söyleyip yattım....

-SABAH-

"Oraya gitmemizin doğru olduğunu sanmıyorum Taylor..Sadece sen gitsen olmaz mı?"
"Saçmalama!İkimiz gideceğiz..Seni burada yalnız bırakamam"
"Lütfen.."
"Ah..Bu bakışı biliyorum..Yapma lütfeeen..En son annem benden köpeğin dışkısını toplamamı istediğinde böyle bakıyordu!"

İkimiz de gülmeye başlamıştık..Taylor beni güldürmeyi ve keyfimi yerine getirmeyi çok iyi biliyordu.. Very Happy

"Hem biraz sessiz sakin oturmuş olurum olmaz mı?"
"Bana bilgisayarı açıp istediğin gibi takılabileceğine ve evde istediğin gibi davranabileceğine söz ver!"
"Tamam..Kendi evimmiş gibi..Söz..."
"İçimden bir ses ne kadar onu yalnız bırakma dese de...Tamam..."

valla 12.bölüme kadar hazır hikaye :)
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 19:37

devammmm
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 20:55

süper gidiyo devamm
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 22:45

6.Bölüm - Özür

Bugünümün tamamen saçmalık olacağından emindim..Ahh..Hala bir rüya mıydı yaşadıklarım,yoksa beni çileden çıkaran gerçekler miydi bilmiyorum!

Annemi geldiğimden beri yanlızca geceleri arayabildiğimi fark ettim ve derhal onu aradım.Aramızda iki saat vardı ve şu anda burada saat 14.42 olduğuna göre orada 12.42ydi..Uyanmış olduğunu umarak numarayı çevirdim..

-Alo?
-Anne?
-Em??Sen misin.? Önemli bir durum yok değil mi?
-Hayır anneciğim sadece sesini duymak istedim..
-Hm.. :) Anlat bakalım benim bebeğim oralarda neler yapıyor?
-Seni çook özledim anneciğim..
-Bir de bana sor Em.Ev sensiz çekilmiyor.. Very Happy
-Sen neler yapıyorsun?
-Hiç..Ne yapmalıyım? Very Happy Her zamanki gibi.. Oturup TV izliyorum..İşe gidiyorum vs.. Very Happy
-Çok yazmasın sana da bana da..Akşam tekrar ararım seni seviyorum..
-Bende seni Em..Em??
-Efendim anne?
-Herşeyin yolunda olduğuna emin misin tatlım.?

O sırada ağlamak istedim.Hayır!Sana yalan söylüyorum.!Hiçbir şey yolunda gitmiyor! diye haykırmak istedim belki de...Ama onu da panikletmek istemezdim değil mi?

-Kesinlikla anneciğim.. :)

Telefonu kapatıp kazasız belasız bir konuşmanın ardından bilgisayarı açtım.Kaç gündür giremediğim msne girmek bana iyi gelebilirdi..Belki de Renee açıktır ve en iyi arkadaşımla konuşabilirim diye umarak msni açtım.Evvet!! Renee açıktı..

:slm
:oo..gezginimz msne girmişş..nasıl gidiyo hayat cnm?
:eh işte..
:eh işte?her şeyi anlat.. BEKLİYORUM!

Olayları anlattığım zaman yüz ifadesini görmek isterdim..Ya da istemezdim..bilmiyorum!

:İnanmıyorum!Bu kadar şanslı olabildiğine inanamıyorum..Bizim şanssız Em ne ara oralara gitti de hayatının aşıknad bir öpücük aldı?!
:Of bilmiyorum şimdi ne yapmalıyım?
:Eğer yanımda olsaydın Kris. ne derdi tahmin et..

Kristen Rene'nin ablası.Böyle durumlarda ne diyebileceğini biliyorum.. "Sıcak bir banyo..Küveti doldur.Yanına en sevdiğin dergini al ve biraz da çikolata..Belki de küvette biraz uyku.." Ve ardından mankenler gibi poz verip göz kırpardı..

:Hahahaha! Very Happy Bunu kesinlikle burada uygulayamam..ASLA Very Happy
:Pekala..Öyleyse benim şıkkımı seçmen gerekecekk..
:....
:Üstüne en sevdiğin şeyleri giy,yanına biraz para al ve dışarı çık!Belki sinemaya gidebilirsin..Ya da bir süs havuzunun yanında oturup ipoddan müzik dinlersin.. ha?
:İşte buna asla hayır diyemem.. :) En iyisisin Renee..!
:Biliyorum cnm. :) Hadi seni rahat bırakayım.. :) BB..
:BB !

Giyinmiş,en sevdiğim çantamın içine iPodumu,telefonumu ve tabiki biraz parayı da tıkıştırırken Renee'yle konuşurken beni ne kadar rahatlattığını düşünüyordum..Kendi evimde hissettiriyordu beni.Rahat,huzur dolu.Tamamen mutlu!

Telefonla Taylor'u aradım.
:Alo?
:Taylor ben Emily.
:Emily?Her şey yolunda değil mi.?Gelmemi ister misin?
:Hayır hayır! Sen keyfine bak..Ben biraz yürüyüşe çıkıyorum haberin olsun :)
:İyi ama sonra yolunu bulabileceğine emin misin.?
:Gerekirse arkama ekmek kırıntısı bırakırım..
:Dikkat etme de kuşlar yemesin..
:Hahaha Very Happy Sonra görüşürüz canım.. Bay bay.. :)
:Tamam canım :)

Dışarı çıkar çıkmaz huzur dolmuştum.Ta kii....

En son Caroline Jonas. # tarafından Perş. 31 Ara. 2009, 18:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePtsi 28 Ara. 2009, 13:39

Canım 5. bölümü ikinci kez koymuşsun
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 18:19

Fark etmemşiim canım düzelttim :)
^Nickna^
Yeni Fan
Yeni Fan
^Nickna^

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Imgleft0/5000Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Emptybarbleue  (0/5000)
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 19:34

Süper bir hikaye canım Very Happy
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 22:57

muhteşem bir hikaye süperi de geçiyor :)
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 17:59

7.Bölüm - Beklenmeyen

"Taa ki..."

-Miley Cyrus?
-Hmm..Evet ben Miley.Tanımana sevindim.Sen dee...

Bu küçümseyen tavrını sevmemiştim..

-Emily.
-Ah...Evet..Emily.
-Ne vardı desem?

Herhalde herkes tarafından sevilen bu kızı görünce heyecanlanmamış olduğumu fark etmişti.

-Ah.Duydum ki bir süre sonra gidecekmişsin.Eh.Kalıcı olmadığına göre ve JB'yle de aran iyi olduğuna göre..Bu gün düzenlenen bir parti var.Seni de davet etmek isterim.Gitmeden önce hayatını yaşa..Değil mi ama?

Ah.Bu kız kendini ne sanıyordu.?! Büyük ihtimalle altında bir şey vardı..

-Gelebileceğimi sanmıyorum hem zaten Taylor...
-Ah hadi amaa!!Taylor'da davetlimizz...

Yavru köpek bakışında üstüne yoktu.Acaba gerçekten içten bir davet miydi? Yoksa gerçekten altında bir hainlik var mıydı?

-Tamam.Orda olacağız..

AKŞAM EVDE ____

-Oraya gitmemiz gerekiyor mu Tay?
-Aslında hayır.Ama ilgini çeker sanmıştım.Nick'te orada olacak.Hem karaoke falan da var..Eğleniceğini umuyorum..Very Happy EğlenceğimiZİ ;)
-Pekala..Başlıyoruz...

Üzerimde mini siyah pullu ama parlak olmayan bir elbise vardı.Taylor bunu bana zorla giydirmişti .!
Saçlarım her zamanki gibi açıktı.Ancak bu sefer arkadan bir parça saç küçük siyah bir kurdeleyle tutturuşmuştu..

-Hey hey hey!Ne yaptığını sanıyorsun?

Bunu Taylor benim dudağıma bir şeyler sürmeye çalıştığını fark ettiğimde söylemiştim.

-Biraz parlatıcı göz çıkarmaz..
-Benim böyle şeyler sevmediğimi anlamış olman gerekirdi.
-Pekala tamam..Öyleyse şundan sür de biraz renklensin en azından..

Sürdüğümde gerçekten de kötü durmamıştı..Neler saçmalıyorum! Taylor beni değiştirmeye şimdiden başlamıştı.. Very Happy Ama bu halimden şikayetçi olduğumu söyleyemem..

PARTİDE ____

Herşey mükemmel gibi görünüyordu.Tanımak istediğim herkes oradaydı..Selena Gomez,Demi Lovato vs. Ve tabiki Joe-Kevin-Nick üçlüsü..

-Hey!Bakın burada kimler varmışş. Very Happy Kanada prensesimiz..

Joe beni güldürmeyi başarıyordu..

-Hahaha.. Very Happy
-Mükemmel görünüyorsunuz bayan Em.
-Teşekkürler bay Jo.

-Aaa..Beni de unutmayınn..bayan Tay. iş başında ;) Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 609911
-Hiç unutur muyum hanımefendi.?Budansı bana lütfeder misiniz?

Taylor'ın gözlerinin parladığına yemin edebilirdim.Bunu hesabını sonra soracaktım..

-Em.?
-Tabi Tay.Sen keyfine bak ben burdayım.. ;)

Joe ve Taylor dansa kalktıklarında gözüm Nick'e takıldı.Yanında Miley vardı ve öpüşüyorlardı.Miley bana sanki bunu bana inat yapıyormuş gibi hayince bakıyordu.Bunu görebiliyordum...Daha sonra nick'e sarıldı ve bana bakıp göz kırptı..

-Sinirini bozuyar ha?
-Kesinlikle!

Kafamı kime cevp verdiğimi görmek için çevirdiğimde bunu Selena Gomez olduğunu fark ettim..

-Al benden de o kadar!
-...
-Ondan hoşlanıyorsun değil mi?
-Ne fark eder ki?Sanki tek fanı benim.
-Emily...Senin gözlerinde fanlıktan çok şey görüyorum..

Bu kızı kesinlikle sevmiştim!

Ardından Nick yanıma yaklaştı ve...
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 18:10

devaaammmm...... Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 720601
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 19:50

devam süper... Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 59497
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 20:00

8.Bölüm - Tam anlamıyla PARTİ

nick yanıma yaklaştı ve..

"Selam.Biraz oturmamın sakıncası yoktur herhalde."
"Hayır tabiki yok."

Büyük ihtimalle cevabın benden gelmesini falan beklemiş gibi bir hali vardı.ama cevabı Selena vermişti.O sırada Nick'e mi kendime mi kızgındım hiç bilmiyordum.Bir önceki gün beni öpmüştü..Ne kadar oyun icabı olsa da....O olay olmuştu..Ve sonra tekrar benimle konuşmamıştı bile..

"Ah..Nick burada mıydın?Seni iki dakika yalnız bırakıyorum ardından kendini çocuk bahçesine atıyorsun.."Bu Miley'di...

Daha fazlasına katlanmak zorunda değildim."Ben en iyisi gideyim.."

Nick'te arkamdan kalkmıştı.Daha hızlı yürümeye gayret göstererek kapıya yaklaştığımda bana seslendi.. "Emily!"
Hiç bir şey söylemedim fakat olduğum yerde durdum..
"Biraz yürümek ister misin?"
Yine cevap vermemiştim ve dışarı çıkmıştım.Arkamdan gelmesini ummuyordum ama o sanki evet cevabını almış gibi yanımdaydı.

"Miley adına özür dilerim.."
"Sorun değil."
"Hey..Partiye geri dönmeye ne dersin.."
"Teşekkürler ama eğer miley sağ kalmak istiyorsa bu iyi bir fikir değil."
Gülmeye başlamıştı.
"Komik olan ne?!"
"Hiç..Hiç bir şey.. Very Happy Sadece Miley'nin seni kıskanmış olduğunu fark etmediğine gülüyorum."
"Efendim?Beni kıskanmak mı? hahaha..Miley sana bu gün çok içki içirdi sanırım...Beni niye kıskansın ki?"
"Şöyle bir bakalım..Güzelsin ve bende bıraktığın izlenime göre zekisin de..Hem ayrıca...."
"Ayrıca?"
"Benimle öpüşmüş birisin.."
"Bu kadar ukala olmayınız!!"
"Tamam tamam kızma sadece şaka yapıyordum..Şimdi benim kavalyem olarak partiye geri dönmek ister misin?"
"Peki ya miley?"
"Onu bana bırak ;)"

Partinin devamı tam bir harikaydı.Partiye geri döndüğümüze miley kıpkırmızı olmuştu..Bu arada Taylor'dan da bahsetmek isterim..Parti boyunca Joe'nun yanından hiç ayrılmamıştı..

"Hey..Kız arkadaşının erkek kardeşimde gözü olduğunu biliyor muydun?" Nick gözüyle Taylor'ı işaret etmişti..
"Bundan şimdiye kadar haberim yoktu..Ama sanırım bunun hesabını ona soracağım.."
"Very Happy Very Happy Very Happy Sanırım onunla ödeştiniz..."
"Efendim?"
"İçecek bir şeyler ister misin?" Konuyu nasıl da değiştirmişti..
":) Neden olmasın..."

Partinin ortasında apt*l bir gülümsemeyle dikilmiştim..
Miley'nin yanıma yaklaştığını fark etmedim bile..

"Sen onun için sadece bir oyuncaksın.Sadece bir oyuncak...Senin gibi bir bücürle ne işi olabilir ki?Hiç bilemiyorum doğrusu..Hem bana planlarını da anlattı..Bu planları oyunun sonunda öğreneceksin...."
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 20:48

miley e normaldede gıcık oluyordum şimdi daha fazla gıcık oluyorummmm..... Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 844656
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePtsi 04 Ocak 2010, 13:16

bende gıcık oluyodum burdada sinirlerimi çokk bozdu.. Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 258963
Tyressie.©
Site Sahibi
Site Sahibi
Tyressie.©

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimePerş. 07 Ocak 2010, 21:25

Hahahahha..Ne mutlu bana... :lol:

9.Bölüm - Umut
________

Ne hissetmeliydim?Doğruyu söylüyor olma ihtimali neydi?Rüyalarımın gerçekleştiği anı düşündüm.Yanımda oluşunu.Geçmişi hatırlar gibi..Ve Miley'i öpüşünü...Ya doğruysa?Her zaman karşıma çıkabilecek yüksek dağlardan biriyle karşı karşıyaydım..Bu sefer tepeye tırmanamayacağımdan emindim..

Koşarak çıkmalıydım..Evet...Gitmeliydim.Sadece koşmalıydım.

"Emily?!?!"
Arkamdan seslenen bu sese acımak yoktu.Kalbimin kırılmasından ve her zaman olduğu gibi kalbi kırık ezik kız olmaktan bıkmıştım..

Olabildiğimce hızlı koşuyordum..Ne olurdu sanki o karanlık ve boş ara sokakraki kaldırımı görmüş olsaydım..Orada düşüp hiç kalkmadan ağlmaya başlamış olmasaydım..

"Em?!"
Omzuma dolanan iki el karşısında ne yapmalıydım?Boynuna atlamalı mıydım?Hayır.Bu sefer acımak yoktu.Sonucunu göremediğim bir şeyle karşı karşıya gelmek istemiyordum..
"Bırak beni!!"
"Em.Kötü bir şey mi yaptım?"
"Evet!Hayatımı alt üst ettin!"

Delicesine bağırıyordum.
"Ben..ben anlamıyorum.."
"Tamam yeter yanından uzaklaş!"

Taylor yine tam olması gereken zamanda imdadıma yetişmişti.
"Ondan uzak dur!Kız arkadaşına söyle o da ondan uzak dursun!"
"Taylor ben.."
"Sakın!Ne hale geldiğini görmüyor musun?!?"

Selena'nın caddenin köşesinden bize baktığını görebiliyordum.Ama alaycı bir yüz ifadesi değil de daha çok kardeşine üzülürmüş gibi bir hali vardı..Nedense içimden ona koşup sarılmak gelmişti...Hayatımda henüz bugün görmüş olduğum bir kız...Ona sarıldığımda biraz bocaladı ve şaşırdı.Ama sonra aynı sıcaklığı bana karşı gösterdi.Ve kulağıma
"Sorun değil.Dök içini.." dedi.

Ona doğrulup baktım ve "Ben..Sence?"
"Kimin ne dediği önemli değil Em.Sadece kalbini dinle..O Miley'i mi doğru buluyor yoksa hayatının erkeği sandığın kişiyi mi?"

Önce Nick'e baktım.daha sonra yere..Emin değildim.Yarı yarıya bir ihtimal vardı ve ben hangisine inanmam gerektiğini bilemiyordum!

"Üzgünüm..Ben...Gitsem iyi olacak.." O anda ne diyebilirdim ki.Oturup saatlerce kaldırımda kimin haklı olabileceğini mi düşünecektim..Nick'e inanmıyordum.Miley'e ise ASLA!
"Emily!" (nick)
"Bırak gitsin Nick.Bu gece yeterince kafa karıştırıcı olmadı mı?" (selena)
"Ondan uzak dur!!" (taylor)

____EVDE________

bilinçsizce kendimi eşyalarımı toplarken bulmuştum..

T: Lütfen.Emily lütfen!
E: Ben..Burada kalamam.Onlarla yüzleşemem.Olanlarla...Olayı büyütmenin bir anlamı yok..Olanların bir anlamı yoktu.Nick'le güzel bir arkadaşlığımız oldu fakat sevgili kız arkadaşı arkadaşlığımızı bitirdi.
T: Sen benim tanımış olduğum Emily olamazsın.O asla bıkmazdı.
Olduğum yerde durdum..Ve dönüp ona baktım.
E: Yanlıza bir buçuk hafta geçti.Bu kadar sürede beni tanımış olman imkansız..Uçak biletim hazır.Annem yolladı.Şunu bilmeni isterim ki..Sen birtanesin Tay.Ama ben değilim...Olmak için de yüzleşmem gereken,aşmam gereken çok zorluk var ve ben bunlara henüz hazır değilim...

İkimiz de ağlıyorduk.Yarın öğlen 13.00e idi biletlerim.

E: Şimdi son gecemizi pijamalarımızla hayatımızda izlediğimiz en korkunç filmi açıp mısırla geçirmeye ne dersin?
T: İşte buan hayır diyemem.

Yüzünde bir an için bir tebessüm oluşmuştu.Ama sonradan uçup gitmişti.
Açtığımız film bu eve geldiğim ikinci günde şişe çevirmece oynanan o rüyalarımın gününde izlediğimiz filmdi.Film boyunca ağlamıştım.Ve Taylor bunu fark etmesine rağmen hiç bir şey diyememişti.Beni daha fazla üzmekten korkuyordu.

bu kadar büyüttüğüm şey neydi?Alt tarafı bir buçuk haftalık saçma sapan bir arkadaşlığın bitmesi mi?Yoksa yıllardır o anı beklediğim hatta hayatımın erkeği sandığım çocuktan fazlasını beklerken kız arkadaşı tarafından korkutulmak mıydı?Hangisi daha çok koymuştu?Ağır basan tarafı hangisiydi?

___ÖĞLE___

E: Gitme vakti...
T: Sanırım...Şey.Sen giderken bir kaç kişiyi havaalanına davet ettim umarım sakıncası yoktur.
E: Hayır..Hayır yok. :) Şey.. O?
T: nick mi?

Adını söylemek içimi ürpertiyordu bu yüzden sadece "Hm hm" demekle yetindim.

T: Hayır onu davet etmedim.

_____HAVAALANI______

Yüzüm gözüm şişmişti.Gece uyuyamamıştım bile.Hele de orada vedalaşırken aklımda kalan anılar o kadar kötüydü ki..Kafamdan aşağı kaynar sular boşalıyordu..

Uçağa giderken tekrar arkama baktım ve birinin bana koşturarak geldiğini fark ettim....
~Tayholas
Genel Mod.
Genel Mod.
~Tayholas

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 17:18

canım çok güzel.devammm Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 59497
jonasbrothers
Co-Admin
Co-Admin
jonasbrothers

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Bana aitsin (nemily) 10.bölüm   Bana aitsin (nemily) 10.bölüm Icon_minitimeC.tesi 09 Ocak 2010, 14:36

devammmm....... Bana aitsin (nemily) 10.bölüm 727554

Bana aitsin (nemily) 10.bölüm
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki